En hızlı, en güvenilir, en kaliteli web hosting, domain, tasarım, kurumsal hizmetler sağlamayı amaçlayan ve altyapısını bu yönde geliştiren iWebTR, 2005 yılında kurulmuş olup, yurt içinde ve yurt dışındaki binlerce bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

1000+ üzerinde Domain Tescili

900+ fazla Web Sitesi Barındırma

450+ üzerinde Müşteri

Servislerimiz Neler?

site-img33

 

Bizimle Sitenizin Ziyaretçi Grafiği Yükselir

Bir web sitesi sadece tasarımı ile dikkat çekmez aynı zamanda pek çok bileşenin aynı anda kusursuz olması gerekebilir, işte tam burada devreye gireriz, içerikte anahtar kelime seçiciliği ve arama motorlarına kaydı ile sürekli bulunan bir web sitesi olursunuz.

 

Bu Zamanda Entegre Bir Hizmet Almak Zor!

iWebTR internet dünyasında yer almak için tek başına size yeter, kurumsal kimliğinizin oluşturulmasında marka ve domain tescili ile başlayıp, barındırma, yedekleme, tasarım ve yönetim işlerinde size hizmet verir, siz ise keyfini sürersiniz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Güvenilirlik, Hız ve Güvenlik
Ciddi bir emek, iyi bir yatırım, tüm bunlar hem güvenli ellerde hemde hızlı bir servisle mümkün.
Duyarlı Tasarım
Bir web sitesi düşünün aynı tasarımla ekrana duyarlı şekilde tasarım ölçülerini otomatik ayarlıyor ve size keyifli bir web gezintisi sunuyor.
Kolay Bilgi Bankası
Telefon yada site üzerinden 7/24 teknik destek ve video destek bölümlerinden her türlü soru ve sorununuzda yanınızdayız.
Ücretsiz Güncelleme
Web yazılım yada tasarımlarınız ve bunlara bağlantı modül yada eklentiler, sizin kontrolünüze gerek kalmadan barındırıcı özelliği sayesinde kendini otomatik günceller.
7/24 Asistan Hizmet
Dijital asistan hizmetimize ücretsiz kayıt olduğunuzda, kendinizi uyarmasını istediğiniz konuları seçersiniz, bundan sonrası O'nda.
Sorunsuz Hizmet Anlayışı
Bizi pek çok müşterimiz bir önceki müşterimizin referansı ile bulmaktadır, sonrasında kendisi de referans olmaktadır, biz en iyi pazarlama yatırımını müşteri memnuniyetine yapıyoruz:)

Saha Ekibimiz

Serap Tepebaş Müşteri Temsilcisi

Müşteri ve teknik ekibimiz arasında ortak dili konuşabilen yetenekli ve iletişimi yüksek müşteri temsilcilerimizden biridir.

Serkan Sarı İş Gelişim Uzmanı

Web içerik sağlayıcı ve geliştiricisidir, sizi ziyaret eder, sizin ihtiyaç ve şikayetlerinizi dinler, size en uygun çözümü sunar.

Özlem Uzungöl Partner

Müşteri ve teknik ekibimiz arasındaki iletişimi sağlayan müşteri memnuniyetini ön planda tutan güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden biridir.

Koray Tüter Satış Pazarlama Şefi

Dış saha ekibinin lideridir, aynı zamanda satış pazarlama uzmanıdır.